Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] bij elkaar passen 61 producten.
SEC385 3D Elektronische Facultatieve Nauwkeurigheid 0.5° RS232/RS485/TTL van de Kompassensor
| naam: | Elektronische Kompassensor |
|---|---|
| Voeding: | 5V gelijkstroom |
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
BW-IMU127C de Goedkope Traagheidsmaateenheid IMU RS232 /485/TTL van Modbus
| Outputwijze: | RS232 /485/TTL/Modbus-facultatieve output |
|---|---|
| Grootte: | L60×W59×H29mm |
| Gyroscoop Bias stabiliteit bij volledige temperatuur: | <20 °/h (10s, 1σ) <0.1 °/√h |
BW-IMU300 Rendabele Traagheidsmaateenheid IMU RS232 Facultatief /485/TTL
| gyro resolutie: | 0.01°/sec |
|---|---|
| Waaier: X, Y, Z: | ±3.6g |
| Versnellingsmeterresolutie: | 0.01mg |
BW-AH400C Hoge Precisiehouding en Rubriekverwijzing AHRS RS232/RS485/TTL
| Het niet lineair zijn van de schaalfactor: | ≤100ppm (1σ) |
|---|---|
| Bandbreedte: | 100Hz |
| Waaier: X, Y, Z: | ±3.6 g |
SEC345 rendabel 3D Elektronisch Kompas Accuracy1°
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃~85℃ |
| Koersnauwkeurigheid: | 1° (RMS) |
HEC365 rendabel 3D Elektronisch Facultatief Kompas RS232/RS485/TTL
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Machtsvoltage: | 5V gelijkstroom |
| Werkende temperatuur: | -40℃~85℃ |
SEC340 rendabele Kleine 3D Elektronische Kompassensor
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Machtsvoltage: | 5V gelijkstroom |
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
BW-IMU225 Goedkoop KAN Traagheidsmaateenheid IMU
| Gyroscoopwaaier: | ±400°/sec |
|---|---|
| De factorenniet lineair zijn van de gyroscoopschaal: | ≤100ppm (1σ) |
| Versnellingsmeterwaaier: X, Y, Z: | +3.6g |
BW-IMU500C Krachtige Traagheidsmaateenheid IMU RS232/485/TTL
| Brede Temperatuurwaaier: | -40 ℃~+85℃ |
|---|---|
| Outputwijze: | RS232 /485/TTL |
| Kleine grootte: | L60×W59×H29mm |
BW-AH57 Goedkope Modbus-Houding en Rubriekverwijzing AHRS
| Hoogtenauwkeurigheid: | 3° (dynamisch RMS,) 0.5° (statisch RMS,) |
|---|---|
| Broodjesnauwkeurigheid: | 3° (dynamisch RMS,) 0.5° (statisch RMS,) |
| Resolutie: | 0.01° |

