Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] bij elkaar passen 61 producten.
Van de de enig-Ashellingmeter van BWL317S Modbus Tiltmeter RS232/RS485/TTL
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±180 |
| Metingsas: | X |
VG125C goedkoop KAN Dynamische Hellingmetertiltmeter Nauwkeurigheid 0.01°
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Voltage: | 9-35V gelijkstroom |
| dynamische nauwkeurigheid: | 1° |
BW - KUNNEN de de Lage Kosten Hoge Prestaties van VG225 Dynamische Hellingmetertiltmeter PER BUS VERVOEREN
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
| dynamische nauwkeurigheid: | 0,5° |
VG50 goedkope Digitale Dynamische Facultatieve Hellingmetertiltmeter RS232/485/TTL/CAN
| dynamische nauwkeurigheid: | 3° |
|---|---|
| statische nauwkeurigheid: | 0.3° |
| Resolutie: | 0.01° |
VG125 goedkoop KAN Dynamische Hellingmetertiltmeter
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Voltage: | 5V gelijkstroom |
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40m) |
BW-IMU100C Krachtige Traagheidsmaateenheid IMU RS232/RS485/TTL
| Bias stabiliteit bij volledige temperatuur: | <20 °/h (10s, 1σ) |
|---|---|
| Waaier: | ±400°/sec |
| Resolutie: | 0.01°/sec |
VG200 goedkope Digitale Dynamische Hellingmetertiltmeter
| dynamische nauwkeurigheid: | 0,5° |
|---|---|
| statische nauwkeurigheid: | 0.01° |
| Resolutie: | 0.005° |
HEC395-9-as Dynamisch Elektronisch Kompas Krachtige 0.5°
| Voeding: | 9-35V gelijkstroom |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
| Werkende temperatuur: | -40℃~85℃ |
SEC380 3D High-Precision Rendabele Elektronische Facultatieve Kompassensor RS232/RS485/TTL
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Koersnauwkeurigheid: | 1° (RMS) |
| Resolutie: | 0.1° |
BMR3300-van het 6-as Facultatieve Sensor RS232/RS485/TTL hoog-Nauwkeurigheids de Elektronische Kompas
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Koersnauwkeurigheid: | 0,2 RMS (Horizontaal gebruik) <0.5 RMS (Pitch<30°) |
| Rubriekresolutie: | 0.001° |

