Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] bij elkaar passen 61 producten.
BWK215S goedkoop KAN Enige Tiltmeter van de Ashellingmeter per bus vervoeren
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Voeding: | 9-35V |
| Nauwkeurigheid: | 0.2° |
Wf-WM410 Tiltmeter van de Hoge snelheids Kleine Draadloze Hellingmeter
| Naam: | Draadloze Transmissiehellingmeter |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP65 |
| Nul temperatuurafwijking: | ±0.001°/℃ |
BWM416E rendabele Digitale Enige Tiltmeter van de Ashellingmeter
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
| Shell Material: | De legeringsoxydatie van het magnesiumaluminium |
BWM425S Kosteneffectieve MEMS Hoge-precisie CAN Inclinometer Tiltmeter
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
| Grootte (mm): | L55*W37*H24 |
BWK225S rendabel KAN Tiltmeter van de dubbel-Ashellingmeter per bus vervoeren
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
BWM420 rendabele van de de Ashellingmeter van de Voltageoutput Dubbele Facultatieve Tiltmeter 0-5V/0-10V
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 12-35 |
| Werkende Stroom (mA): | 20-40 |
BWL315S Klein formaat kosteneffectieve CAN-bus Enkele as hellingmeter Tiltmeter
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±180° |
| Nauwkeurigheid (°): | 0,2 |
Zeer Nauwkeurige Analoge Inclinometer Sensor
| Naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±90 |
| Metingsas: | X-Y |
VG100 Goedkope digitale dynamische hellingsmeter Tiltmeter RS232/485/TTL Optioneel
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40m) |
| dynamische nauwkeurigheid: | 2° |
BWH515 KAN Tiltmeter van de enig-As High-Precision Hellingmeter Nauwkeurigheid 0.003° per bus vervoeren
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Voltage (v): | 9-35V |
| Huidig (mA): | 20-40V |

