Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] bij elkaar passen 61 producten.
VG127 goedkope Kleine Facultatieve Dynamische de Hellingmetertiltmeter van RS232/485/TTL/Modbus
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| dynamische nauwkeurigheid: | 2° |
| statische nauwkeurigheid: | 0.2° |
Van de de Afwijkingsversnellingsmeter van AS400S hoog-Gevoelige Lage Nul de Metingswaaier met 3 assen ±3.6g van Chip Resolution 0.1°
| Metingswaaier: | ±3.6g |
|---|---|
| Resolutie: | 0.1mg |
| Lineaire fout: | 0.02% |
Van de het Voltageoutput van BWL310 MEMS Goedkope Tiltmeter van de de Ashellingmeter Enige
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
BWL320 Uitgangsspanning Dual-Axis Inclinometer Tiltmeter 0-5V/ 0-10V Optioneel
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 12-36 |
| Werkende stroom (mA): | 20-60 |
VG600 Hoge Precisie Digitale Dynamische Inclinometer RS232/485/TTL Optionele Nauwkeurigheid 0,01°
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| dynamische nauwkeurigheid: | 0,05° |
| statische nauwkeurigheid: | 0.01° |
VG328 rendabele Huidige Dynamische Hellingmetertiltmeter 0-20/4-20/0-24mA Facultatieve Output
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| dynamische nauwkeurigheid: | 0.3° |
| statische nauwkeurigheid: | 0.01° |
BWL316S goedkope Enige de Hellingmetertiltmeter van de Asmems Digitale Enige As
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Voeding: | 9-35V |
| Nauwkeurigheid: | 0.1° |
BWM420 MEMS Uitgangsspanning Dual-Axis Inclinometer Tiltmeter Nauwkeurigheid 0,01°
| naam: | Dubbel-ashellingmeter |
|---|---|
| Output: | Voltage 0-5V facultatief /0-10V |
| Resolutie: | 0.001° |
Goedkope BWL325S MEMS KAN Dubbele Tiltmeter van de Ashellingmeter per bus vervoeren
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
BWM827 rendabele van de de Ashellingmeter van Modbus Dubbele Facultatieve Tiltmeter RS485/TTL
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (v): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |

