Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 0 2 digital inclinometer sensor ] bij elkaar passen 111 producten.
As100-5 MEMS-Traagheidsnavigatie van de Versnellingsmeter High-Precision Kleine Volledige Digitale Output
| Biasstabiliteit (typisch): | 0.1mg |
|---|---|
| Offsetherhaalbaarheid: | 0.15mg |
| Deeltemperatuurcoëfficiënt: | 00,05 mg/°C |
AgileLight-120A Digitale Closed-Loop Enige Optische de Gyroscoopmist van de Asvezel
| As: | Enige As |
|---|---|
| Niet-lineaire schaalfactor bij kamertemperatuur (ppm): | ≤10 |
| Herhaalbaarheid van schaalfactor ((ppm): | ≤10 |
AgileLight-50A Digitale Closed-Loop van het de Gyroscoopnoorden van de Hoge Resolutievezel Optische de Vindermist
| As: | Enige As |
|---|---|
| Maximale hoeksnelheid (o/s): | ± 600 |
| Stabiliteit bij kamertemperatuur 1σ ((o/h): | ≤0.05 |
BMR3300-van het 6-as Facultatieve Sensor RS232/RS485/TTL hoog-Nauwkeurigheids de Elektronische Kompas
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Koersnauwkeurigheid: | 0,2 RMS (Horizontaal gebruik) <0.5 RMS (Pitch<30°) |
| Rubriekresolutie: | 0.001° |
SEC340 rendabele Kleine 3D Elektronische Kompassensor
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Machtsvoltage: | 5V gelijkstroom |
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
SEC225 goedkope 2D Elektronische Kompassensor
| Naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Rubrieknauwkeurigheid: | 1° (RMS) |
| Resolutie: | 0.1° |
SEC380 3D High-Precision Rendabele Elektronische Facultatieve Kompassensor RS232/RS485/TTL
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Koersnauwkeurigheid: | 1° (RMS) |
| Resolutie: | 0.1° |
Gyro100-1000 Krachtige MEMS-Versnellingsmeterspaander
| naam: | Gyroscoop sensor chip |
|---|---|
| Grootte: | 10*10*3.5mm |
| Starttijd: | 1s |
AS100-30 High-Precision MEMS-Volledige Digitale UAV van de de Output Traagheidsnavigatie van het Versnellingsmeter klein-Volume Controle
| naam: | Versnellingsmeterchip |
|---|---|
| Biasstabiliteit (typisch): | 0.15mg |
| Offsetherhaalbaarheid: | 0.4mg |
Gyro100-500 High-Precision MEMS-Versnellingsmeterspaander
| naam: | Gyroscoop met glasvezel |
|---|---|
| Waaier: | 500°/sec |
| Bias stabiliteit: | 8°/u |

