Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 0 2 digital inclinometer sensor ] bij elkaar passen 111 producten.
BWM467 rendabele Digitale Dubbele Tiltmeter van de Ashellingmeter Nauwkeurigheid 0.005°
| Naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±60 |
| Metingsas: | X-Y |
BWM460 MEMS Digitale Uitgang Dual Axis Inclinometer Kostenbesparend 0-5V/0-10V/Digitale TTL Optioneel
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Nauwkeurigheid (°): | 0,02 |
| Resolutie (°): | 0,001 |
BWH525 KAN Dubbele Tiltmeter van de Ashellingmeter Nauwkeurigheid 0.003° per bus vervoeren
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingsas: | X-Y |
| Nauwkeurigheid (°): | 0,003 |
BWK226S digitale Facultatieve Tiltmeter RS232/RS485/TTL van de dubbel-Ashellingmeter
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
BWL316S goedkope Enige de Hellingmetertiltmeter van de Asmems Digitale Enige As
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Voeding: | 9-35V |
| Nauwkeurigheid: | 0.1° |
Van de het Voltageoutput van BWK220 MEMS Goedkope Tiltmeter van de de dubbel-Ashellingmeter
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| GROOTTE: | L90*W40.5*H26 (mm) |
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
BW-VG220 Dynamische de Hellingmetertiltmeter van het Lage Kostenmems Voltage Facultatieve 0-5V/0-10V
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
| Voltage (v): | 12-35 |
VG55 goedkoop KAN Dynamische de Hellingmetertiltmeter van MEMS
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| dynamische nauwkeurigheid: | 3° |
| statische nauwkeurigheid: | 0.3° |
VG100C goedkope Dynamische Hellingmetertiltmeter RS232/485/TTL
| Naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
| Dynamische Nauwkeurigheid: | 1° |
BWS3000 High-Precision Tiltmeter van de dubbel-As Analoog-numerieke Hellingmeter Output RS232/RS485/TTL
| Voeding: | 9-35V |
|---|---|
| Hoge Nauwkeurigheid: | 0.001° |
| Metingsas: | dubbele as |

