Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 0 2 digital inclinometer sensor ] bij elkaar passen 111 producten.
BW - KUNNEN de de Lage Kosten Hoge Prestaties van VG225 Dynamische Hellingmetertiltmeter PER BUS VERVOEREN
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
| dynamische nauwkeurigheid: | 0,5° |
Van de de Output Dubbele As van BWH528 MEMS Huidige de Hellingmetertiltmeter Nauwkeurigheid 0.003°
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
| Machtsvoltage (v): | 12-35 |
VG125 goedkoop KAN Dynamische Hellingmetertiltmeter
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Voltage: | 5V gelijkstroom |
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40m) |
DIS344-van de het Voltageoutput van de hoog-Consistentie dubbel-As van de de Schuine standschakelaar het Relaisschakelaar
| naam: | De Sensor van de schuine standschakelaar |
|---|---|
| Bescherm Niveau: | IP67 |
| Installatie: | Vier M4-schroeven |
DIS341 de rendabele van de de Outputschuine stand van het dubbel-Asvoltage Schakelaar van het de Schakelaarrelais
| naam: | De Sensor van de schuine standschakelaar |
|---|---|
| Nauwkeurigheid (°): | Dynamische 2°/Statische 0.1° |
| Metingsas: | X、Y |
SEC385 3D Elektronische Facultatieve Nauwkeurigheid 0.5° RS232/RS485/TTL van de Kompassensor
| naam: | Elektronische Kompassensor |
|---|---|
| Voeding: | 5V gelijkstroom |
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
VG200 goedkope Digitale Dynamische Hellingmetertiltmeter
| dynamische nauwkeurigheid: | 0,5° |
|---|---|
| statische nauwkeurigheid: | 0.01° |
| Resolutie: | 0.005° |
VG50 goedkope Digitale Dynamische Facultatieve Hellingmetertiltmeter RS232/485/TTL/CAN
| dynamische nauwkeurigheid: | 3° |
|---|---|
| statische nauwkeurigheid: | 0.3° |
| Resolutie: | 0.01° |
AgileLight-50A Rendabele Digitale Closed-Loop Enige Optische de Gyroscoopmist van de Asvezel
| naam: | Gyroscoop |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃~+60℃ |
| As: | Enige As |
AgileLight-70A Digitale Closed-Loop Enige Optische de Gyroscoopmist van de Asvezel
| ARW ((Geluid)) ((o/ √hr)): | 0,005 |
|---|---|
| De herhaalbaarheid van de schaalfactor (p.p.m.): | ≤50 |
| Updatefrequentie ((Hz): | 1000 of 400 |

