Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 0 2 digital inclinometer sensor ] bij elkaar passen 111 producten.
BWM426 Kosteneffectieve digitale tweeassige hellingsmeter Tiltmeter RS232/RS485/TTL Optioneel
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
| effectweerstand: | 2000g, 0.5ms, 3 keer/as |
Tiltmeter van de de Ashellingmeter van BWH526 RS232/RS485/TTL Facultatieve Dubbele Nauwkeurigheid 0.003°
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Schakelaar: | Metaalverbinding (cable1.5m) |
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
Van de de enig-Ashellingmeter van BWL317S Modbus Tiltmeter RS232/RS485/TTL
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±180 |
| Metingsas: | X |
Goedkope BWL325S MEMS KAN Dubbele Tiltmeter van de Ashellingmeter per bus vervoeren
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
Tiltmeter van de de Ashellingmeter van BWH516 RS232/RS485/TTL Enige Nauwkeurigheid 0.003°
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±30 |
| Metingsas: | X |
BWM827 rendabele van de de Ashellingmeter van Modbus Dubbele Facultatieve Tiltmeter RS485/TTL
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (v): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
Hoogwaardige dynamische kantelsensor Resolutie 0,005°
| Precisiteit: | 0.5° (dynamisch) 0.01° (statisch) |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -40°C~+85°C |
| Gewicht: | 280g |
VG125C goedkoop KAN Dynamische Hellingmetertiltmeter Nauwkeurigheid 0.01°
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Voltage: | 9-35V gelijkstroom |
| dynamische nauwkeurigheid: | 1° |
VG600 Hoge Precisie Digitale Dynamische Inclinometer RS232/485/TTL Optionele Nauwkeurigheid 0,01°
| naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| dynamische nauwkeurigheid: | 0,05° |
| statische nauwkeurigheid: | 0.01° |
BWM468 huidige de Hellingmetertiltmeter van de Output Dubbele As Nauwkeurigheid 0.005° 4-20mA/0-24mA, Digitaal TTL
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (v): | 12-35 |
| Werkende stroom (mA): | 14-30 |

