Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ imu inertial measurement unit ] bij elkaar passen 134 producten.
DIS331 High-Resolution van de de Outputschuine stand van het enig-Asvoltage Schakelaar van het de Schakelaarrelais
| naam: | Tilt-schakelaar |
|---|---|
| Machtsvoltage: | 12-35V |
| Werkende temperatuur: | -40-85℃ |
Tiltmeter van de de Ashellingmeter van BWH518 MEMS Digitale Enige Nauwkeurigheid 0.003°
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Voltage (v): | 12-35 |
| Huidig (mA): | 20-40 |
Van de de Output Dubbele As van BWH528 MEMS Huidige de Hellingmetertiltmeter Nauwkeurigheid 0.003°
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP67 |
| Machtsvoltage (v): | 12-35 |
BWK226S digitale Facultatieve Tiltmeter RS232/RS485/TTL van de dubbel-Ashellingmeter
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
DIS334 de enige van de de Outputschuine stand van het Asvoltage Schakelaar van het de Schakelaarrelais
| naam: | De Sensor van de schuine standschakelaar |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende Temperatuur (℃): | -40-85 |
HEC303 3D Elektronische High-Precision Kompassensor
| De waaier van de azimutmeting: | 0~360° |
|---|---|
| Azimutnauwkeurigheid: | Na ruimtekaliberbepaling ≤0.3° (RMS) (schuine standwaaier -20°~20°) |
| Azimutresolutie: | 0.01° |
VG100C goedkope Dynamische Hellingmetertiltmeter RS232/485/TTL
| Naam: | Dynamische Hellingmeter |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
| Dynamische Nauwkeurigheid: | 1° |
Nb-WM400 Rendabele Draadloze Hellingmetertiltmeter Nauwkeurigheid 0.005°
| Naam: | Draadloze Hellingmeter |
|---|---|
| Nul temperatuurafwijking (°/℃): | ±0.001 |
| Resolutie (°): | 0,001 |
WF-WM400 Hoge snelheid draadloze hellingmeter Tiltmeter Nauwkeurigheid 0,005 °
| naam: | Draadloze Transmissiehellingmeter |
|---|---|
| Beveiligingsniveau: | IP65 |
| Metingswaaier: | ±60° |
Zeer nauwkeurige analoge hellingsensor
| Naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (℃): | -40-85°C |
| Spanning (V): | 12-35V |

