Alle producten
-
Digitale Hellingmetersensor
-
Analoge Hellingmetersensor
-
Dynamische Hellingmeter
-
Draadloze Hellingmeter
-
Elektronische Kompassensor
-
Houding en het Systeem van de Rubriekverwijzing
-
De Traagheidsmaateenheid van IMU
-
De Sensor van de versnellingsmetertrilling
-
GNSS-INS Integratie
-
De Sensor van de schuine standschakelaar
-
Vezel Optische Gyroscoop
-
De Spaander van de gyroscoopsensor
-
Versnellingsmeterspaander
-
Andere
Contactpersoon :
Zhang
Telefoonnummer :
86 18921292620
zoekwoorden [ 180 digital inclinometer sensor ] bij elkaar passen 17 producten.
Van de het Voltageoutput van BWL310 MEMS Goedkope Tiltmeter van de de Ashellingmeter Enige
| naam: | Analoge Hellingmeter |
|---|---|
| Machtsvoltage (V): | 9-35 |
| Werkende stroom (mA): | 20-40 |
BWM420 MEMS Uitgangsspanning Dual-Axis Inclinometer Tiltmeter Nauwkeurigheid 0,01°
| naam: | Dubbel-ashellingmeter |
|---|---|
| Output: | Voltage 0-5V facultatief /0-10V |
| Resolutie: | 0.001° |
Van de de enig-Ashellingmeter van BWL317S Modbus Tiltmeter RS232/RS485/TTL
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Metingswaaier (°): | ±180 |
| Metingsas: | X |
BWK216S goedkope Digitale Enige Facultatieve Tiltmeter RS232/RS485/TTL van de Ashellingmeter
| naam: | Digitale Hellingmeter |
|---|---|
| Volume: | L55*W37*H24 (mm) |
| Voeding: | 9-35V |
Hoogwaardige dynamische kantelsensor Resolutie 0,005°
| Precisiteit: | 0.5° (dynamisch) 0.01° (statisch) |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -40°C~+85°C |
| Gewicht: | 280g |
HEC395-9-as Dynamisch Elektronisch Kompas Krachtige 0.5°
| Voeding: | 9-35V gelijkstroom |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30mA (Maximum 40mA) |
| Werkende temperatuur: | -40℃~85℃ |
HEC365 rendabel 3D Elektronisch Facultatief Kompas RS232/RS485/TTL
| naam: | Elektronisch kompas |
|---|---|
| Machtsvoltage: | 5V gelijkstroom |
| Werkende temperatuur: | -40℃~85℃ |

